Папа Римский миротворец

Россия хочет поглотить Украину
Аватара пользователя
FontCity
Сообщения: 5683
Зарегистрирован: 28 мар 2011, 00:34
Откуда: Тверь
Контактная информация:

Re: Папа Римский миротворец

Сообщение FontCity » 17 апр 2024, 15:14

ПОВНИЙ РОЗГРОМ Папи Римського! ВАТИКАН вже не знає, як приховати ПОМИЛКУ понтифіка



Понтифік знову оскандалився своєю черговою цинічною і кровожерливою заявою про російсько-українську війну. Цього разу він порекомендував Україні дістати білий прапор капітуляції. У Ватикані ж заявили, що він закликає до припинення вогню та відновлення переговорів, а не капітуляції України.

© Телеканал Прямий, 24 Канал, 10.03.2024
• «Слова мудрых - как иглы и как вбитые гвозди...»
• «The words of the wise are as goads, and as nails fastened...»

Аватара пользователя
FontCity
Сообщения: 5683
Зарегистрирован: 28 мар 2011, 00:34
Откуда: Тверь
Контактная информация:

Папу, похоже, бес попутал

Сообщение FontCity » 17 апр 2024, 15:16

ТОЛЬКО ЧТО! Зеленский ЖЕСТКО ОТВЕТИЛ на РЕЗОНАНСНОЕ заявление ПАПЫ РИМСКОГО. ОБРАЩЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА



Главное из вечернего обращения Президента Украины Владимира Зеленского:
За март россия применила против Украины 175 дронов, 151 из них – сбили защитники неба.

Президент отреагировал на заявление Папы Римского о "белом флаге":
"Когда российское зло 24 февраля начало эту войну, все украинцы встали на защиту. Христиане, мусульмане, иудеи – все. А не за две с половиной тысячи километров – где-то там заниматься виртуальным посредничеством между тем, кто хочет жить, и тем, кто хочет тебя уничтожить".

© Ми - Україна, 10.03.2024
• «Слова мудрых - как иглы и как вбитые гвозди...»
• «The words of the wise are as goads, and as nails fastened...»

Holy Scripture
Администратор
Сообщения: 1229
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 20:51

Апология Понтифика

Сообщение Holy Scripture » 17 апр 2024, 15:18

Ватикан объяснил слова папы Франциска о «белом флаге» для Украины

Ватикан: слова папы римского о белом флаге для Украины были призывом к диалогу

Папа римский в своих словах об Украине использовал образ белого флага, предложенный интервьюером, и имел в виду перемирие, а не капитуляцию, пояснил представитель Ватикана Маттео Бруни

Изображение
Папа римский Франциск (Фото: Guglielmo Mangiapane / Reuters)

Папа римский Франциск, говоря об Украине в интервью RSI, использовал образ белого флага, предложенный журналистом, и имел в виду перемирие, а не капитуляцию, объяснил официальный представитель Ватикана Маттео Бруни, его слова приводит Vatican News.

«Папа использовал образ белого флага, предложенный интервьюером, чтобы обозначить этим прекращение военных действий, перемирие, достигнутое благодаря смелости переговоров», — уточнил Бруни сказанное понтификом.

В другом фрагменте интервью, говоря о другом конфликте, папа четко заявил, что «переговоры никогда не являются капитуляцией», подчеркнул представитель Ватикана.

© РБК, 10.03.2024

Аватара пользователя
FontCity
Сообщения: 5683
Зарегистрирован: 28 мар 2011, 00:34
Откуда: Тверь
Контактная информация:

Папа! Покури!

Сообщение FontCity » 17 апр 2024, 15:23

ЕКСТРЕННЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД КАТОЛИКІВ У СКЛАДІ МІЖКОНФЕСІЙНОГО БРАТСТВА ХРИСТИЯНСЬКОЇ СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ:
В ЗВ'ЯЗКУ З ПОЯВОЮ ПЕВНИХ ФАНТАЗІЙ НАВКОЛО "БІЛОГО ПРАПОРА", КОНСТАТУЄМО: МИ ГОТОВІ ПІДНЯТИ ЛИШЕ ТАКИЙ ПРАПОР І ЛИШЕ У ТАКИЙ СПОСІБ.
З ІНШИМИ ІДЕЯМИ ПРОСИМО НЕ ТУРБУВАТИ. РОБОТИ БАГАТО...

Изображение

© Християнська служба порятунку · 10.03.2024
• «Слова мудрых - как иглы и как вбитые гвозди...»
• «The words of the wise are as goads, and as nails fastened...»

Аватара пользователя
FontCity
Сообщения: 5683
Зарегистрирован: 28 мар 2011, 00:34
Откуда: Тверь
Контактная информация:

Вопросы к Папе от католички из Киева

Сообщение FontCity » 17 апр 2024, 15:45

Шанований Папа Франциск, вітаю Вас!

Мене звати Анастасія і я римо-католичка з Києва.

На фото я у 2002 році під час свого першого причастя. Вся моя родина завжди була православною, але 22 роки тому я обрала для себе інший шлях. Ніколи не пожалкувала про своє рішення, навіть сьогодні, коли опублікували Ваше останнє інтерв'ю, де Ви сказали наступне: "Ukraine should have what he called the courage of the "white flag" and negotiate an end to the war with Russia". Посилання на статтю буде нижче.

Водночас у мене є кілька запитань до Вас.

Скажіть, Отче, на якому саме моменті вбивства моїх людей, близьких і рідних, чи під час потенційного згвалтування російським солдатом я маю підняти білий прапор? Ні, серйозно: до, в процесі чи після? Не знаєте?

Не знаєте, бо Ви ніколи в своєму житті не проживали такий досвід і, намагаючись підтримувати "мир у всьому світі" не визнаєте справжнє зло, що є неприпустимим для такої особистості, як Ви.

Ви як ніхто знаєте, що одне з найбільших благ, яке Господь дав людям, це - свобода волі/вибору. Я обираю боротьбу, бо інакше зло не буде покаране, з чим я ніколи не зможу жити.

Я не обезцінюю своє віросповідання, але не приймаю Вашу позицію. Продублюю свій допис/текст кількома мовами у всіх соціальних мережах, де Ви, Отче, фігуруєте. Я втрачаю віру, що Вашу позицію можна змінити, але Ви не є тією людиною, яка може змінити мою віру, а ні в Бога, а ні в нашу боротьбу.

https://www.reuters.com/world/europe/po ... 2024-03-09

© Anastasiia Maksymenko · 10.03.2024
• «Слова мудрых - как иглы и как вбитые гвозди...»
• «The words of the wise are as goads, and as nails fastened...»

Ответить
 

Вернуться в «Война в Украине»